Поради Веб-дизайнеру

Поради Веб-дизайнеру post thumbnail image

Якщо Ви новачок в інтернеті, то в першу чергу інформація даної статті для Вас.

Тут я постарався в зрозумілій формі викласти основні принципи і висловити корисні поради.

Я не здивуюся, якщо у професіоналів після прочитання даного матеріалу буде посмішка на обличчі, для Вас звичайно ж тут не знайдеться нічого особливого. Але не судіть строго — ця стаття перш за все для тих, хто тільки почав осягати комп’ютерний світ. Будь-яке з цих правил можна легко оскаржити, але я не заявляю, що це аксіоми. Якщо Ви вважаєте інакше, ніж викладено тут, то я не проти послухати Вашу конструктивну критику.

Поради Веб-дизайнеру

Створюйте саме те, що від Вас вимагають.

Одне з головних правил — клієнт завжди правий. Тому Вам потрібно дуже постаратися, але зробити так, щоб відомості були виконані, а практичність і функціональність збереглася, навіть якщо на Вашу думку це некрасиво.

Потрібно не перестаратися з графікою.

Хоч як би захоплююче створювати графіку, але потрібно пам’ятати про інші речі. Можна провести експерименти з кольоровими таблицями і CSS. Постарайтеся, щоб розмір кожної сторінки був не більше 50kb, не перевантажуйте Ваш сайт.

Дотримуйтесь стилістику.

Залежно від тематики сайту потрібно вибрати унікальний і відповідний йому стиль. Раджу веб-дизайнеру з відповідальністю поставитися до цього пункту.

Дизайн повинен бути гнучким.

Варто взяти до уваги той факт, що з часом на сайті захочуть щось змінити. Деякі меню захочуть прибрати, нові — додати. Від інформативності не повинен страждати дизайн сайту.

Важливі всі дрібниці.

Важлива рада веб-дизайнеру: не втрачайте дрібні компоненти! З особливою скрупульозністю потрібно поставитися до дрібниць. З найменших складових повинна вийти гармонійна загальна картина, що стане чудовим підсумком Вашої роботи.

Приємне переміщення по сайту.

Навігація по сайту повинна бути зручною, інакше відвідувачів буде нервувати Ваш сайт. Якщо ресурс невеликий, то можна обмежитися простою системою, але якщо сайт об’ємний, то потрібно грунтовно напружитися. Дуже хорошим рішенням буде і додавання якісного пошуку.

Важливо налаштувати сайт під кілька браузерів.

Оскільки користувачі використовують різні браузери для серфінгу в інтернеті, то варто налаштувати читаність сайту на трьох дозволах екрану (640х480, 800х600, 1024х768) при гамі 256 кольорів. Також сайт має сприйматися основними браузерами.

Ви можете проявити фантазію, якщо замовник не поставив точні рамки.

У тих випадках, коли замовник слабо знайомий з можливостями при створенні сайтів, можна дати волю своїй креативності та поекспериментувати. При цьому головне не впасти в бруд обличчям перед клієнтом і якісно виконати роботу.

Не перестарайтеся з копірайтом.

Авторські права — це важливо, але не потрібно захоплюватися. Цілком достатньо буде поставити копірайт внизу головної сторінки. Ми ж робимо сайт клієнту, тому не потрібно відзначати кожну сторінку і вставляти коментарі в гіфи.

Поясніть секрети дизайну Веб-майстру.

Щоб створений Вами сайт не розвалився, потрібно зрозуміло розповісти Веб-майстру свої секрети і оригінальні фішки. Для правильного функціонування сайту Веб-майстер повинен їх знати.

Головне — точність.

Графічна складова сайту повинна бути ідеально підігнана. Нехай на це піде більше часу і праці, а й результат виправдає очікування.

Не варто жартувати з авторськими правами.

Важливо створити свою графіку, а не красти чужу. А то як можна вважати себе дизайнером, якщо не створюєш її сам?

Після того, як сайт по вашому дизайну буде створений, рекомендую вам зареєструвати домен .Com і прив’язати до цього сайту.

Метки: , , ,